OFERTA SPECJALNA

Wyjątkowa promocja! Pierwsze 25 osób, otrzyma karnet na zabiegi z 50% rabatem!

W ramach kampanii „PROFILAKTYKA NA DZIEŃ DOBRY i na DOBRANOC” Polecamy Państwu promowany przez nas ” MASAŻ NA DZIEŃ DOBRY” za jedyne 15 zł, oraz autorski masaż firmowy tylko za 33 zł w specjalnie dobranych pakietach.

Po pozostałe opcje zapraszamy do odwiedzenia zakładki: KARNETY

MASAŻ NA DZIEŃ DOBRY!

Zabieg obejmuje masaż karku barków Z OPRACOWANIEM OKOLIC łopatek i kaptura.
Promujemy ten rodzaj masażu jako podstawowy zabieg profilaktyczny DLA OSÓB DŁUGOTRWALE NARAŻONYCH NA STRES ORAZ PRACUJĄCYCH W POZYCJI SIEDZĄCEJ LUB SPĘDZAJĄCYCH WIELE GODZIN ZA KIEROWNICĄ SAMOCHODU.
Polecany jest osobom potrzebującym rozluźnienia i odprężenia oraz tym którzy odczuwają dolegliwości ze strony odcinka szyjnego, piersiowego kręgosłupa.

Teraz Pakiet 5 zabiegów tylko 99 zł,

A Pakiet 10 zabiegów tylko 149 zł

AUTORSKI MASAŻ FIRMOWY – Odprężenie i regeneracja!

Kolejny zabieg promowany przez nas w celach profilaktycznych i nie tylko. Pozwala przygotować nasze plecy na wysiłek i trudy dnia codziennego.
Masaż polecamy za równo osobom chcącym uzyskać efekt odprężenia, głębokiego rozluźnienia, jak i osobom z problemami dotyczącymi kręgosłupa, z zespołami bólowymi i napięciowymi mięśni pleców.
W zależności od potrzeb i wskazań do masażu, przed zabiegiem stosowana jest również lampa sollux.

Teraz pojedynczy masaż firmowy tylko 39 zł,

A Pakiet 3 masaży firmowych tylko 99 zł

Seria masaży leczniczych „STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ”

Oferta skierowana jest do osób posiadających zlecenie lekarskie na zabiegi masażu kręgosłupa, a nie chcących czekać na zrealizowanie go przez narodowy fundusz zdrowia.

Jest to masaż częściowy lub całego kręgosłupa. Dzięki zleceniu masażysta jedynie potwierdza diagnozę lekarza i wykonuje jego zalecenia.

Pakiet obejmuje 10 zabiegów czyli pełną serię za 149 zł