<h1 style="text-align: center;" "font-size: 32px;"><span style="color: #f39201;"><strong>Masaż limfatyczny Bydgoszcz</strong></span></h1>

Bydgoszcz jest przepięknym historycznym miastem leżącym nad rzeką Brdą, należącym do jednych z największych w województwie kujawsko-pomorskim, posiadającym bardzo dużą ilość ciekawych i urokliwych miejsc przyciągających uwagę i zachęcających do ich odwiedzenia. Podobnie jak w każdym większym mieście również w Bydgoszczy znajduje się bardzo szpitali i przychodni specjalistycznych. Z wielu usług świadczonych przez te jednostki można korzystać także w ramach refundacji NFZ. Osobom chcącym szczególnie zadbać o swoje zdrowie i którym zależy żeby szybko powrócić do dobrej formy polecamy fachową i profesjonalną ofertę prywatną na przykład masaż limfatyczny Bydgoszcz. Skorzystać z niej można w wielu znajdujących się w Bydgoszczy gabinetach masażu oraz odnowy biologicznej. Jedną z takich wspaniale działających placówek jest z całą pewnością VITAL-SPORT Gabinet masażu i odnowy biologicznej znajdujący się w Bydgoszczy przy ul. Henryka Sienkiewicza 5. Gabinet ten zapewnia wszystkim swoim klientom niezależnie od wieku oraz problemu z jakim się pojawią profesjonalną i doświadczoną obsługę.

Masaż limfatyczny Bydgoszcz
Masaż limfatyczny Bydgoszcz
Drenaż limfatyczny Bydgoszcz

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy szeroki wachlarz masaży i zabiegów relaksujących i rehabilitacyjnych. Wśród nich znajduje się między innymi masaż limfatyczny Bydgoszcz. Ten rodzaj masażu doskonale poprawi stan każdego organizmu pobudzając krążenie krwi i limfy. Dzięki masażowi limfatycznemu pozbędziemy się cellulitu, ujędrnimy naszą skórę, zmniejszymy obrzęki a także usuniemy nadmiar nagromadzonych toksyn z naszego organizmu. Technika tego masażu limfatycznego polega na pocieraniu i uciskaniu skóry specjalistycznymi ruchami co wpływa zbawiennie na układ krążenia całego organizmu. Do masażu limfatycznego wykonywanego w naszym gabinecie w Bydgoszczy stosujemy specjalne kosmetyki zawierające lecznicze oraz odżywcze substancje nadające skórze jędrność i elastyczność. Masaż limfatyczny stosowany jest w wielu schorzeniach organizmu takich jak:
• chorobach niedokrwiennych kończyn górnych i dolnych
• chorobach żylnych
• neuropatiach
• obrzękach
• dnie moczowej
• otyłości
• chorobie zwyrodnieniowej wszystkich stawów
• zespole cieśni nadgarstka

Drenaż limfatyczny Bydgoszcz

Masaż limfatyczny Bydgoszcz doskonale wpływa na kondycje nóg, polecany na przykład młodym mamom i osobom pracującym na stojąco. Zapraszamy także osoby które w wyniku jakiejkolwiek kontuzji nabawiły się siniaków, które po masażu szybciej zniknął.
Zdrowe nogi są bardzo ważne, gdyż to one noszą ciężar całego ciała, dlatego warto o nie zadbać przed ważnymi wydarzeniami w naszym codziennym życiu jak ślub, wesele czy bal karnawałowy. Układ naczyń limfatycznych przez które przepływa limfa jest bardzo ściśle powiązany z układem krwionośnym. Zabezpiecza organizm przed zakażeniami i zapewnia prawidłowy przepływ płynów ustrojowych w organizmie człowieka. Gdy przepływ płynów zostaje zakłócony zaczynają się problemy ze zdrowiem, więc gdy pojawią się obrzęki, zacznie boleć kark, poczujemy ociężałość nóg czy też pojawią się inne problemy warto skorzystać z fachowego masażu limfatycznego. Zabieg który z całą pewnością poprawi naszą kondycję zdrowotną, nie trwa długo, średnio około 30 minut.
Masaż limfatyczny jest doskonałym zabiegiem działającym profilaktycznie. Pozwoli poczuć się zdrowszym, silniejszym i pełnym chęci do działania każdego dnia.

VITAL-SPORT

Gabinet masażu i odnowy biologicznej
ul. Henryka Sienkiewicza 5
85-037 Bydgoszcz